اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • انتصاب آقای دکتر لطفی به سمت معاونت عملیات
  جناب آقای دکتر امیر حسین لطفی طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر حسن نژاد ( نایب رئیس هیئت مدیره) به سمت معاونت عملیات شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) منصوب شد.
  بازدید دکتر رجب صلاحی و اعضای شورای شهر کرج از ایریکو
  جناب آقای دکتر رجب صلاحی مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه¬ ای شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در رأس هیأتی متشکل از تنی چند از رؤسا ، معاونین ، مدیران و کارشناسان سازمان حمل و نقل ریلی و اعضای شورای شهر کرج از کارخانه ایریکو بازدید کرد.
  بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان از ایریکو
  جناب آقای مهندس انصاری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان در رأس هیأتی متشکل از معاونین و مدیران آن سازمان از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
 • بازدید معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از ایریکو
  جناب آقای مهندس برکچی معاونت محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و جناب آقای مهندس مبین مقدم مدیر عامل محترم شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد و هیئت محترم همراه از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
  سفر وزیر راه و شهر سازی با قطارهای حومه ای ایریکو
  بنا به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، عباس آخوندی وزیر محترم راه و شهر سازی جهت افتتاح و بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر جدید پرند بهمراه مدیرعامل راه آهن و هیات همراه، در روز بیست و دوم شهریور ماه جاری با قطار حومه ای تولید شرکت ایریکو به این شهر سفر نمودند.
  معارفه مدیرعامل جدید ایریکو
  به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) طی جلسه ای که با حضور جناب آقای دکتر حسن نژاد (نایب رئیس هیئت مدیره) و مدیران شرکت ایریکو در روز دوشنبه پنجم شهریورماه جاری برگزار گردید، جناب آقای مهندس اسلامی از طرف هیئت مدیره ایریکو به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی گردید.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top