مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • تحویل ست سوم قطارهای مترو تولیدی ایریکو
  ست سوم قطارهای مترو تولیدی شرکت ایریکو به سازمان قطار شهری تبریز تحویل داده شد.
  پیام تبریک مدیرعامل ایریکو به مناسبت سال نو
  "بنام خالق هستی " نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد خداوند منان را سپاس که در سایه لطف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را به ما ارزانی داشت. فرارسیدن بهار و آغاز سال نو فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است و خوشا آنانکه جان و تن را به نسیم روح بخشش بسپارند و چشم را به دیدار طلایه داران زیبای سپاهش ، غنچه ها ، جوانه ها و سبزه ها روشن سازند. سال 1399 برای مجموعه جوان و پر انگیزه ایریکو سالی سرشار از تلاش و جدیت در عرصه خدمت رسانی در صنعت ریلی بود و خداوند سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات او توانستیم با وجود همه فراز و نشیب ها گامهای بلندی را در این عرصه برداریم که از آن جمله می توان به تکمیل و تحویل نهایی واگن های مترویی اشاره کرد که با برترین کیفیت و بیشترین رضایت از سوی مشتری همراه بود. اینک در آستانه سال نو، تلاشی نو و نگرشی نو را با اتکاء به خالق هستی آغاز می کنیم و یقین دارم که با قلبی سرشار از عشق و امید ، اندیشه ای راسخ و عزمی جزم و در سایه پایبندی به صداقت، امانت داری و وفاداری در سال جدید نیز در مسیر تحقق اهداف و تعهدات شرکت و نائل شدن به چشم انداز پیش رو و اعتلای بیش از پیش نام و جایگاه شرکت ایریکو گام برخواهیم داشت. اینجانب به رسم ادب و تکریم ، ضمن ارج نهادن به خدمات و زحمات بی دریغ همه همکاران ، از درگاه ایزد منان برای شما و خانواده محترمتان سالی توام با سلامتی و بهروزی و سرشار از رحمت و برکت مسئلت می نمایم. امير اسلامي مدير عامل و عضو هيات مديره
  برگزاری آیین روز درختکاری در ایریکو
  به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت 15 اسفند ماه، همزمان با سراسر کشور آیین روز درختکاری با حضور مهندس اسلامی (مدیر عامل) و جمعی از مدیران و کارکنان ایریکو در محوطه این شرکت برگزار گردید.
 • رییس هیات مدیره ایریکو: دولت انقلابی موانع تولید را بردارد
  رییس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب با تولید کنندگان گفت: اگر دولت موانع سر راه تولیدکنندگان را بردارد اقتصاد کشور پویا می شود.
  بازدید اعضای هیئت مدیره شرکت کشتیرانی از ایریکو
  اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
  پیام تسلیت
  إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ مشیت الهی بر این تعلق گرفته تا بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتمزده به انتظار بنشیند؛ و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بیکران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست… ضایعه درگذشت مرحوم مهندس سید علیرضا اشرف زاده یکی از مدیران برتر صنعت ریلی کشور موجب تاسف و تاثر همگان به ویژه جامعه ریلی کشور شد. بدینوسیله با کمال تاثر درگذشت وی را به خانواده محترم ایشان و جامعه صنعت ریلی کشورتسلیت عرض کرده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top