اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • بازدید مدیران ارشد شرکت آلستوم از ایریکو
  هیأتی متشکل از مدیران ارشد شرکت آلستوم از کارخانه شرکت ایریکو یازدید کردند. بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) ، در این بازدید که روز دوشنبه 16 اسفند ماه انجام شد، آقایان Marc Grousset , Alin Gerlier ,Vincent Dourthe از مدیران ارشد شرکت آلستوم ضمن بازدید از بخش های مختلف تولیدی و فنی، با فعالیت های ایریکو از نزدیک آشنا شدند. در این بازدید مهندس صوفی مدیرعامل، مهندس زعیم دار قائم مقام مدیر عامل و تعدادی از مدیران شرکت ایریکو میهمانان را همراهی کردند.
  مراسم روز درختکاری
  به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت 15 اسفند ماه روز درختکاری، با حضور مهندس صوفی (مدیر عامل) ، مهندس زعیم دار(قائم مقام مدیر عامل) و تعدادی از معاونین و مدیران شرکت ایریکو ، مراسم روز درختکاری برگزار شد.
  بازدید معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی از ایریکو
  بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، روز چهارشنبه 11/12/95 مهندس افخمی معاون اقتصاد و برنامه ریزی بهمراه دکتر نمکی مدیر کل دفتر امور ذخائر و سرمایه گذاری سازمان تأمین‌اجتماعی و هیأت همراه به منظور آشنایی با قابلیت ها و توانمندی های شرکت ایریکو، از بخش های مختلف کارخانه این شرکت بازدید کردند.
 • انتصاب آقای مهندس طلاچیان به سمت معاونت بازرگانی و فروش
  آقای مهندس مجید طلاچیان طی حکمی از سوی آقای مهندس صوفی به سمت معاونت بازرگانی و فروش و همچنین با حفظ سمت به عنوان مدیریت پروژه ها ی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) منصوب شد. در این حکم آمده است "امید است با استعانت از خداوند متعال و بکارگیری دانش و تجربیات در راستای تحقق اهداف عالیه شرکت موفق و مؤید باشید."
  پیام تبریک مدیرعامل ایریکو به مناسبت سال نو
  دگرگونی فصل ها، نمایش جلوه ای از قدرت پروردگار در حیات دوباره زمین فرصتی است تا همنوا با تحویل سال، پیام تحول در حالمان را به سوی بهترین احوال دریابیم و پس از یک سال کار و تلاش درس نو شدن، تحول، همگرایی و اعتدال را از طبیعت بیاموزیم. سالی که سپری شد با عزم و همت شما همکاران شریف، برگ زرینی بر کارنامه سراسر افتخار شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) افزوده شد و به عنوان افتخارات شما در این سال به یادگار ماند. در آستانه فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را تقدیم به تمامی خانواده‌های عزیز ایرانی بالاخص همکاران محترم داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برای شما آرزومندم. ناصر صوفی مدیر عامل
  انعقاد قرارداد مونتاژ و تست نهایی 215 دستگاه واگن مترو با ایریکو
  قرارداد تست و مونتاژ نهایی 215 دستگاه واگن PLB مترویی شهرهای تبریز، اصفهان و شیراز به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) واگذار شد.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8 –‏ طبقه چهارم
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:43850340-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top