مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • بازدید اعضای هیئت مدیره شرکت کشتیرانی از ایریکو
  اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
  پیام تسلیت
  إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ مشیت الهی بر این تعلق گرفته تا بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتمزده به انتظار بنشیند؛ و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بیکران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست… ضایعه درگذشت مرحوم مهندس سید علیرضا اشرف زاده یکی از مدیران برتر صنعت ریلی کشور موجب تاسف و تاثر همگان به ویژه جامعه ریلی کشور شد. بدینوسیله با کمال تاثر درگذشت وی را به خانواده محترم ایشان و جامعه صنعت ریلی کشورتسلیت عرض کرده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
  تحویل ست سوم قطارهای مترو تولیدی ایریکو
  ست سوم قطارهای مترو تولیدی شرکت ایریکو به سازمان قطار شهری تبریز تحویل داده شد.
 • بازدید وزیر محترم کشور و هیات همراه از شرکت ایریکو
  وزیر محترم کشوراز شرکت ایریکو بازدید نمودند. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) ، وزیر محترم کشورجناب آقای دکتر وحیدی و جمعی از مسئولین محترم استان و شهرستان روز سه شنبه مورخ 1401/06/15 از قسمت های مختلف تولیدی این مجموعه بازدید نمودند و از نزدیک با توانمندی های این شرکت در حوزه ساخت و تولید انواع مختلف واگن های مسافری و باری آشنا شدند.
  حضور ایریکو در جشنواره حاتم
  دهمین گردهمایی بزرگ مسیولین دولت و مدیران بنگاه های برتر صنعت و اقتصاد ایران با عنوان چهارمین جشنواره حاتم روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) این شرکت جهت دریافت تندیس تولید ملی در این همایش حضور داشت.
  رییس هیات مدیره ایریکو: دولت انقلابی موانع تولید را بردارد
  رییس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب با تولید کنندگان گفت: اگر دولت موانع سر راه تولیدکنندگان را بردارد اقتصاد کشور پویا می شود.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

طراحی و پیاده سازی : فرهاد عسگری

Top