وب سایت قبلی اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • برگزاری مراسم زیارت عاشورا در ایریکو
  بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، به مناسبت شهادت سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش مراسم پرفیض زیارت عاشورا، درروز دوشنبه چهارم آبان ماه، مصادف با دوازدهم محرم درمحل نمازخانه کارخانه برگزارگردید.
  انتصاب آقای مهندس قرشی و مهندس فاتحی
  بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)،در جلسه شورای مدیران که در روز سه شنبه 94/7/28 برگزار گردید. طی حکمی از سوی آقای مهندس مقدمی (مدیر عامل شرکت ایریکو)، آقای مهندس قرشی به سمت معاونت مهندسی و آقای مهندس فاتحی به سمت سرپرست پروژه مترو شیراز منصوب شدند.
  مدیران وکارشناسان شرکت سی فانگ چین از ایریکو بازدید کردند
  بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، گروه متشکل از مدیران و کارشناسان شرکت سی فانگ چین به منظور آشنایی با قابلیت ها و توانمندی های مجموعه ایریکو و بررسی زمینه های همکاری مشترک، روز چهارشنبه 22 مهرماه از بخش های مختلف کارخانه بازدید کردند.
 • شانزدهمین سری از ریل باس های ایریکو وارد شبکه ریلی کشور شد
  سری شانزدهم از قطارهای ریل باس تولید شرکت ایریکو پس از گذراندن مراحل مختلف تست و بازرسی، روز گذشته به شبکه ریلی کشور پیوست.
  حضور مهندس مقدمی در نمایشگاه مطبوعات
  مهندس مقدمی از نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد. در این بازدید که صبح روز سه شنبه 19 آبان ماه انجام شد مدیر عامل ایریکو ضمن حضور در نمایشگاه و بازدید از غرفه های مختلف، با مسئولین و کارشناسان رسانه ها به گفتگو پرداخت.
  قائم مقام شرکت روتم وتعدادی از مدیران این شرکت از ایریکو بازدید کردند
  بر اساس گزارش روابط عمومی ایریکو، قائم مقام شرکت روتم کره ی جنوبی به همراه تنی چند از مدیران ارشد این شرکت روز یکشنبه 10 آبان ماه از کارخانه شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) بازدید کردند.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران، جنت آباد جنوبی، نرسیده به میدان چهار باغ، خیابان نوبختی، پلاک 1، طبقه سوم
تلفن  :4-96667140-021    پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top