اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • آگهی شناسایی پیمانکار تولید و تامین قطعات فلزی بدنه واگن مترو
  شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) در راستای توسعه توانمندی های داخلی و به منظور تولید و تامین قطعات و نیمه مجموعه های مورد استفاده در ناوگان ریلی نظیر مترو، قطارهای حومه ای و بین شهری در نظر دارد شرکتهای توانمند و دارای امکانات فنی و مالی و سوابق کافی در این زمینه را جهت تکمیل بانک اطلاعات و شرکت در مناقصه، شناسایی و ثبت نماید.
  حضور موفق ایریکو در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی
  شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته که از تاریخ 25 الی 28 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید، حضوری موفق داشت. لازم به ذکر است در این نمایشگاه 160 شرکت داخلی و 130 شرکت خارجی از 16 کشور جهان آخرین دستاوردهای خود را عرضه کردند.
  حضور ایریکو در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی
  پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته که بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی منطقه خاورمیانه محسوب میشود، 25 تا 28 اردیبھشت ماه با حضور صدھا شرکت بزرگ داخلی و خارجی و ھمچنین وزارتخانه ھا و نھادھای مختلف در تھران برگزار خواھد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، این شرکت در غرفه ای به مساحت 124 متر مربع، واقع در سالن 8 و9 این نمایشگاه حضورخواهد داشت.
 • بازدید مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی وزارت کشور، از ایریکو
  دکتر رجب صلاحی مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه­ای شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در رأس هیأتی متشکل از تنی چند از مدیران و کارشناسان این حوزه، از کارخانه ایریکو بازدید کرد.
  توافقنامه همکاری ایدرو، آلستوم و ایریکو با حضور وزیر صنعت ، معدن
  به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)طی مراسمی درمحل سازمان توسعه و نوسازی صنایع(ایدرو) توافقنامه ی سه جانبه میان ایدرو ، شرکت آلستوم فرانسه و شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان )ایریکو (به منظور ورود تکنولوژی و دانش صنعت ریلی و همچنین ایجاد فاینانس میلیاردی فرانسوی ها در ایران و ساخت واگن های متروی شهری و حومه ی با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت به امضاء رسید .
  بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایریکو
  مهندس محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت در رأس هیئتی بلند پایه متشکل از تنی چند از معاونین و مدیران ارشد وزارت صنعت ، معدن و تجارت و برخی از مسئولین استانی، صبح روز پنج شنبه 11 خرداد ماه سال جاری ، از شرکت توسعه صنایع ریلی ایران (ایریکو) بازدید کرد.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8 –‏ طبقه چهارم
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:43850340-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top