اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • کارکنان دلسوز و زحمتکش توسعه صنایع ریلی ایرانیان
  حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت همواره نوید بخش روز و روزگارخوش و کامیاب تر بوده است. با عرض تبریک و تهنیت این جشن فرخنده باستانی امید است طلوع سال جدید با غروب ناخوشی ها و ناملایمات و دشواری های زمانه و سرآغاز گشایش کارها و امید بخش جان ها و دل ها باشد.
  فراخوان تامین عایق مخصوص
  شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) در نظر دارد تامین عایق مخصوص (فوم ملامینه ) واگن های مترو را از طریق فراخوان عمومی تامین نماید. شرکتهای علاقمند میتوانند اعلام آمادگی خود را به صورت کتبی جهت دریافت اسناد به شماره نمابراین شرکت : 02126409554 ارسال نمایند.
  بازدید مدیر عامل رجا از ایریکو
  جناب آقای مهندس رجبی، مدیر عامل محترم شرکت حمل و نقل ریلی رجا از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
 • وزیر راه و شهرسازی از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند
  به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) صبح امروز (۲ مردادماه) جناب آقای مهندس اسلامی وزیر محترم راه وشهر سازی به همراه جناب آقای دکتر رسولی مدیر عامل محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران و همچنین استاندار محترم زنجان جناب آقای دکتر حقیقی و هیأت های محترم همراه ضمن بازدید از خطوط تولیدی این شرکت ، دو خط تولید، که شامل خط تولید ۸۰ دستگاه ریل‌باس جدید ارتقاء یافته و تولید ۲۰۰ دستگاه بوژی‌های باری Y25 را راه‌اندازی و همچنین در حضور ایشان قرارداد بازسازی 80 دستگاه واگن مسافری شرکت قطارهای مسافری رعد تبریز نیز منعقد گردید.
  بازدید نماینده شهرستانهای ابهر، خرمدره و سلطانیه از ایریکو
  جناب آقای حجت الاسلام دکتر شجاعی به همراه عده ای از مقامات محلی از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
  بازدید مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی قم از ایریکو
  جناب آقای مهندس یزدی، مدیر عامل محترم سازمان اتوبوسرانی قم از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top