اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • بازدید معاون وزیر کشور و هیئت همراه از ایریکو
  مهندس هوشنگ خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهر و روستایی وزارت کشور در رأس هیئتی متشکل از مدیران ارشد وزارت کشور و برخی از مسئولین استانی، روز چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه، از کارخانه شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) بازدید کردند.
  انتصاب آقای مهندس طلاچیان به سمت معاونت بازرگانی و فروش
  آقای مهندس مجید طلاچیان طی حکمی از سوی آقای مهندس صوفی به سمت معاونت بازرگانی و فروش و همچنین با حفظ سمت به عنوان مدیریت پروژه ها ی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) منصوب شد. در این حکم آمده است "امید است با استعانت از خداوند متعال و بکارگیری دانش و تجربیات در راستای تحقق اهداف عالیه شرکت موفق و مؤید باشید."
  پیام تبریک مدیرعامل ایریکو به مناسبت سال نو
  دگرگونی فصل ها، نمایش جلوه ای از قدرت پروردگار در حیات دوباره زمین فرصتی است تا همنوا با تحویل سال، پیام تحول در حالمان را به سوی بهترین احوال دریابیم و پس از یک سال کار و تلاش درس نو شدن، تحول، همگرایی و اعتدال را از طبیعت بیاموزیم. سالی که سپری شد با عزم و همت شما همکاران شریف، برگ زرینی بر کارنامه سراسر افتخار شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان(ایریکو) افزوده شد و به عنوان افتخارات شما در این سال به یادگار ماند. در آستانه فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را تقدیم به تمامی خانواده‌های عزیز ایرانی بالاخص همکاران محترم داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برای شما آرزومندم. ناصر صوفی مدیر عامل
 • حضور موفق ایریکو در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی
  شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته که از تاریخ 25 الی 28 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید، حضوری موفق داشت. لازم به ذکر است در این نمایشگاه 160 شرکت داخلی و 130 شرکت خارجی از 16 کشور جهان آخرین دستاوردهای خود را عرضه کردند.
  حضور ایریکو در پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی
  پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع ، تجهیزات و خدمات وابسته که بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی منطقه خاورمیانه محسوب میشود، 25 تا 28 اردیبھشت ماه با حضور صدھا شرکت بزرگ داخلی و خارجی و ھمچنین وزارتخانه ھا و نھادھای مختلف در تھران برگزار خواھد شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، این شرکت در غرفه ای به مساحت 124 متر مربع، واقع در سالن 8 و9 این نمایشگاه حضورخواهد داشت.
  بازدید مدیر پروژه بهره برداری از قطارهای حومه ای از ایریکو
  مهندس مهدی قمری نژاد، مدیر پروژه بهره برداری از قطارهای حومه ای راه آهن جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه ، از کارخانه ی شرکت ایریکو بازدید کردند.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8 –‏ طبقه چهارم
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:43850340-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top