اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • 5۰ پروژه ریلی در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد
  معاون فنی و زیر بنایی راه‌آهن از بهره برداری از ۵۰ پروژه ریلی همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه ها در بخش زیربنایی شامل نصب سیستم كنترل اتوماتیك قطار، سیستم كنترل ترافیك مركزی، تجهیز علائم ایستگاه‌ها، علائمی كردن ایستگاه‌های در حال بازگشایی، تجهیز ایستگاه‌ها به شبكه ویدئویی سراسری و غیره است.
  بازدید مدیر پروژه واگنهای مسافری و خودکشش راه آهن از ایریکو
  مدیر پروژه واگنهای مسافری و خودکشش راه آهن به همراه مدیر عامل مپنا تعمیرات در راس هیئتی ازکارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند.
  بازدید مدیران شرکت ماتیزا از ایریکو
  تعدادی از مدیران شرکت ماتیزای کشور سوئیس از کارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند. بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، روز دوشنبه 25/5/95 تعدادی از مدیران شرکت ماتیزا به منظور آشنایی با قابلیت ها و توانمندی های شرکت ایریکو و بررسی زمینه های همکاری مشترک ، از بخش های مختلف کارخانه بازدید کردند.
 • برای واردات واگن دست دوم مجوزی صادر نشده است
  محسن پورسیدآقایی، در نشست خبری هفته دولت که در محل شرکت راه‌آهن برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با قراردادهای خرید واگن دست دوم از روسیه گفت: تا کنون برای خرید واگن دست دوم باری از کشور روسیه مجوزی صادر نشده است.
  موسوی نژاد از رجا رفت
  مراسم تودیع سید حسن موسوی‌نژاد، مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا و رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته، برگزارشد.
  بازدید نماینده مردم شهرستان ابهر ، خرمدره و سلطانیه از ایریکو
  در این رویداد که روز شنبه 6 شهریورماه صورت گرفت، دکتر محمد عزیزی، نماینده محترم مردم شهرستان ابهر ، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه از کارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند، و از نزدیک با فرآیند تولیدات این شرکت آشنا شدند.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از میدان چهار باغ، خیابان نوبختی، پلاک 1، طبقه سوم
تلفن  :44895426-021   فکس:44895482-021   پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top