اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • فصل خداحافظی با واگن‌های بالای ۴۵ سال
  محسن پورسیدآقایی مدیرعامل شرکت راه‌آهن در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران از ورود ۲۳۰ واگن جدید به شبکه ریلی در سال جاری خبر داد و اعلام کرد راه‌آهن برای نوسازی ناوگان ریلی برنامه‌های مهمی در سال پیش رو دارد. بر اساس گفته پورسیدآقایی تعداد ۱۱۲ دستگاه از این واگن‌های جدید نو هستند و ۱۱۸ دستگاه از این تعداد نیز به طور کامل بازسازی شده و به شبکه ریلی کشور اضافه می‌شوند.
  حضور مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا در ایریکو
  سردار سرتیپ پاسدار محمد علی نوری نژاد مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا وعلی عسکرالهیارنژاد مدیرعامل گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان ازبخش های مختلف کارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند.
  بازدید مدیر تیم انتخاب پلتفرم ناوگان متروی شرکت زیمنس از ایریکو
  مدیر تیم انتخاب پلتفرم ناوگان متروی شرکت زیمنس در راس هیئتی ازکارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند. بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) ، آقای Dietmar Justinek مدیر تیم انتخاب پلتفرم ناوگان متروی شرکت زیمنس و هیئت همراه ، روز سه شنبه 31 فروردین ماه ، از کارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند.
 • توافق نامه خرید ۱۵۰ دستگاه واگن ریل باس با شرکت روتم کره
  بابک احمدی روز سه شنبه ۱۴ اردیبهشت بعد از امضای توافقنامه همکاری با شرکت هیوندای کره برای خرید ۱۵۰ دستگاه واگن در جمع خبرنگاران گفت: تامین ۱۵۰ واگن ریل باس اتوبوسی ویژه حمل ونقل حومه ای با شرکت روتم کره به امضا رسید، در قالب این توافقنامه قرار است شرکت کره ای تسهیلات مالی مورد نیاز برای اجرای پروژه را تامین کند.
  راه‌‌آهن کشور تشنه ۳۵هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری
  دبیر انجمن صنایع ریلی گفت: برای تحقق اهداف در صنعت ریلی ۳۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این صنعت نیاز است. صادق جمشید‌دوست امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل ریلی توسعه اقتصادی کشور را به دنبال دارد، اظهار داشت: توانمندی مهندسی حمل و نقل در کشور ایران بالا است.
  ضرورت اختصاص ردیف‌های بودجه‌ای خاص برای حمل و نقل ریلی
  برخلاف دنیا كه سهم حمل و نقل ریلی در ردیف های بودجه ای قابل توجه است، این موضوع در ایران همچنان با مشكلاتی نظیر كمبود منابع اعتباری دست و پنجه نرم می كند بنابراین برای حل این موضوع، دولت می تواند با برنامه ریزی‌های مدون برای توسعه این شبكه ارتباطی سرمایه های زیادی را به سوی آن جذب و بستر مشاركت و همكاری را با كشورهای دنیا بیش از پیش گسترده سازد.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از میدان چهار باغ، خیابان نوبختی، پلاک 1، طبقه سوم
تلفن  :44895426-021   فکس:44895482-021   پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top