وب سایت قبلی اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • عقد قرارداد طراحی خطوط قطار سریع‌السیر با ایتالیا
  معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام امضای یک قرارداد با ایتالیایی ها برای طراحی خطوط قطارسریع‌السیر گفت: با فرانسوی‌ها نیز برای ساخت ایستگاه‌های راه‌آهن چندوجهی و دو هتل و دو مرکز تجاری در تهران و مشهد یادداشت تفاهم امضا شد.
  ایران و ایتالیا ۱۴ سند همکاری امضا کردند
  جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ایتالیا، دوشنبه شب به وقت رم پایتخت ایتالیا ۱۴ سند همکاری امضا کردند؛ اسنادی که راه را برای گسترش بیش از پیش روابط دو کشور هموارتر ساخت. این اسناد با حضور رییس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر ایتالیا، توسط مقام‌های ارشد دو کشور امضا شد.
  ایران با "ایدور" فرانسه ۴ قرارداد ریلی امضا کرد
  ایران و فرانسه با هدف توسعه همکاری‌ها در بخش راه آهن و حمل نقل ریلی، چهار قرارداد همکاری امضا کردند.
 • سری هفدهم ریل باس های ایریکو آماده سیر در شبکه ریلی کشور
  رام هفدهم از اتوبوس های ریلی (ریل باس) تولید شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) وارد چرخه ی ریلی کشور می شود. بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان، هفدهمین مجموعه از ریل باس های ایریکو پس از گذراندن تست های استاتیک و تست خط، هم اکنون در حال طی کردن آخرین مراحل تستِ تحویل دهی است و تا پایان هفته جاری به بهره بردار آن، شرکت قطارهای مسافری رجا، تحویل داده خواهد شد.
  اهمیت اتصال پایتخت سیاسی به پایتخت معنوی با قطار برقی
  رئیس دولت یازدهم با اشاره به مزایای سفر با قطار گفت: از لحاظ مادی و معنوی برای ما مهم است که امروز پایتخت سیاسی ایران یعنی تهران و پایتخت معنوی کشور یعنی مشهد با قطار برقی به هم متصل شوند.
  آغاز عملیات اجرایی پروژه برقی سازی محور تهران- مشهد
  مديركل راه آهن خراسان از آغاز پروژه برقي سازي محور تهران- مشهد با اعتبار ۶۰ هزار ميليارد ریال و همچنين بهره برداري از دو پروژه تراك بندي محور تهران – مشهد و توسعه ايستگاه مسافري مشهد همزمان با حضور رييس جمهور در مشهد خبر داد.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از میدان چهار باغ، خیابان نوبختی، پلاک 1، طبقه سوم
تلفن  :44895426-021   فکس:44895482-021   پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top