اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • راه اندازی خط تولید واگنهای مترو در ایریکو
  خط تولید 215 دستگاه واگنهای متروی شهرهای تبریز ، اصفهان و شیراز در شرکت ایریکو راه اندازی شد. بنا به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) روز شنبه، پانزدهم مهر ماه جاری خط تولید واگنهای متروی شهر های تبریز، اصفهان و شیراز، توسط مهندس حسن نژاد رئیس هیئت مدیره شرکت ایریکو و با حضور مهندس صوفی مدیر عامل و جمعی از مدیران و معاونین این شرکت افتتاح گردید.
  برگزاری مراسم پر فیض زیارت عاشورا در ایریکو
  السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین کارکنان شرکت ایریکو طی مراسمی ، با دلهایی بزرگ به بلندای بیرق حسین همنوا با ناله آسمان و زمین، دوشادوش هم، نوای یالثارات الحسین سر دادن و یا حسین گویان دل در گرو یار سپردند .
  بازدید مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی وزارت کشور، از ایریکو
  دکتر رجب صلاحی مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه­ای شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در رأس هیأتی متشکل از تنی چند از مدیران و کارشناسان این حوزه، از کارخانه ایریکو بازدید کرد.
 • قرارداد ساخت ۴۵۰ واگن ریل‌باس بین شرکت روتم و ایریکو
  قرارداد ساخت ۴۵۰ واگن ریل‌باس میان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و کنسرسیوم ایرانی-کره‌ای متشکل از شرکت ایریکو و هیوندای روتم در حضور وزیر راه و شهرسازی منعقد شد.
  بازدید مدیر عامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز از ایریکو
  مهندس یعقوب وحید کیا مدیر عامل شرکت بهربرداری قطار شهری تبریز در رأس هیأتی متشکل از تنی چند از معاونین و مدیران این شرکت از کارخانه شرکت ایریکو بازدید کرد.
  بازدید استاندار زنجان و نماینده شهرستانهای ابهر، ... از ایریکو
  مهندس اسدالله درویش امیری استاندار زنجان و دکتر محمد عزیزی نماینده مردم شهرستانهای ابهر ، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در رأس هیئتی متشکل از سرپرست اداره کل گمرک استان زنجان (مهندس احمدی) ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان(مهندس فغفوری) ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ( دکتر یوسفی )به همراه تعدادی از مقامات محلی و هیئت های همراه ایشان از کارخانه شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) بازدید کردند.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top