اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • صنایع ریلی ایران، مشکلات و روزهای پیش رو
  مرتضی مقدمی-حمل و نقل ریلی با توجه به ارزش های فراوان نهفته در آن از اهمیت بالایی در شبکه حمل و نقلی کشور برخوردار است. کاهش میزان مصرف سوخت، کاستن از خسارت های سنگین تصادفات جاده ای، افزایش حجم و سرعت جابجایی بار و مسافر، کاستن از آلودگی های محیط زیست، … نمونه هایی از اثرات مثبت حمل و نقل ریلی در قیاس با سایر گونه های حمل و نقل هستند.
  افزایش ۲۳۰ واگن به شبکه حمل‌ونقل ریلی کشور
  معاون ناوگان شرکت راه‌آهن از ورود ۱۳۰ ریل‌باس و واگن مسافری نو و ۱۰۰ واگن بازسازی شده به شبکه ریلی تا پایان سال خبر داد و گفت: این واگن‌ها جایگزین واگن‌های مسافری بالای ۴۵ سال خواهند شد.
  حضور قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور در ایریکو
  قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور در راس هیئتی ازکارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند. بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) مهندس راحتی قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور و هیئت همراه ، روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه ، از کارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند.
 • حضور موفق ایریکو در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی
  شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته که از تاریخ 26 الی 29 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید، حضوری موفق داشت.
  اجازه ورود محصولاتی که مشابه داخلی دارند را نمی دهیم
  وزیر صنعت، معدن و تجارت هم چنین دربازدید ازغرفه شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان گفت: دولت اجازه واردات محصولاتی که مشابه داخلی دارند را نخواهد داد.
  حضور ایریکو در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی
  شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته که از تاریخ 26 الی 29 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد، در غرفه ای به مساحت 144 متر مربع، واقع در سالن 8 و9 این نمایشگاه حضورخواهد داشت.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از میدان چهار باغ، خیابان نوبختی، پلاک 1، طبقه سوم
تلفن  :44895426-021   فکس:44895482-021   پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  زنجان-ابهر-کيلومتر 17 جاده ابهر-تاکستان،روبروي شهرک قروه،خيابان ساينا،کارخانه ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top