اخبار تماس با ما English
 • قطارهای حومه ای
  ریل باس ارم
 • مترو
  مترو شیراز و کرج
 • واگن باری
  واگن باری لبه بلند و کوتاه
 • بوژی
  طراحی و ساخت بوژی
 • تعمیرات
  تعمیر واگن و لکوموتیو
 
ماموریت ایریکو شناخت ایریکو
تأسیس و احداث و اداره کارخانجات در هر محل در داخل یا خارج از کشور به منظور تولید و ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مشتمل بر اتوبوس ریلی- واگن مترو- مونوریل- واگن داخل شهری.
- ساخت قطعات و اجزاء واگن. - خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین آلات مربوط به واگن و یا هر گونه فعالیتی که مرتبط با موضوع شرکت باشد.
- ارائه خدمات مشاوره ای و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری تولیدی و غیرتولیدی و مبادرت به کلیه عملیاتی که برای فعالیت مذکور مفید و نافع باشد.
  ایریکو اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید
ایریکو در حال حاضر طراحی و تولید انواع خودرو ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگهداری ناوگان و ارائه خدمات مشاوره ای را انجام می دهد.
 
اخبار
 • بازدید دانشجویان دانشکده فنی کاسپین از ایریکو
  دانشجویان مهندسی پلیمر دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران از کارخانه شرکت ایریکو بازدید کردند.
  پیام تبریک مدیر عامل ایریکو به مناسبت سال نو
  فرا رسيدن سال نو، شميم رويش شوق انگيز هستي، و آغاز بهار و تجدید زندگی در طبیعت و زنده شدن گیاهان، یاد آور عظمت بی انتهای پروردگار است. خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم، در سایه الطاف بیکرانش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم. در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم می دانم از زحمات و تلاشهای صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه همکاران عزیزم در شرکت ایریکو خصوصا طی یکسال گذشته تشکر نمایم. بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت ها در طول سال، مرهون سعی و تلاش جمعی شما می‌باشد. اینجانب در آستانه بهار طبیعت سال خوشی را توأم با سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری، سربلندی، پیروزی و موفقیت برای یکایک شما عزیزان و خانواده های محترمتان از خداوند منان مسئلت دارم . ناصر صوفی مدیر عامل
  ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)
  شرکت ایریکو موفق به تمدید گواهی نامه های OHSAS18001-ISO14001 و ISO9001 گردید.
 • تست های استاتیک و دینامیک ریل باس 27 انجام شد
  تست های استاتیک و دینامیک ریل باس 27 با حضور کارشناسان راه آهن جمهوری اسلامی ایران با موفقیت انجام شد.
  بازدید معاون ناوگان و مدیر کل واگنهای راه آهن از ایریکو
  مهندس تفقدی معاون محترم ناوگان و مهندس حاج باقری مدیر کل محترم واگنهای راه آهن جمهوری اسلامی ایران از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند.
  برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در ایریکو
  مسابقه نقاشی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ویژه فرزندان خانواده ایریکو در کارخانه شرکت ایریکو برگزار شد.
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top