مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

رییس هیات مدیره ایریکو: دولت انقلابی موانع تولید را بردارد
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

رییس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب با تولید کنندگان گفت: اگر دولت موانع سر راه تولیدکنندگان را بردارد اقتصاد کشور پویا می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان غلامحسن حسن نژاد تولید کنندگان را سربازان اقتصادی خواند و گفت: یکی از وظایف ما تولیدکنندگان در برابر جنگ اقتصادی ایی که دشمنان سال هاست به راه انداخته اند مقاومت و تلاش برای پیشرفت است.

حسن نژاد با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب با تولید کنندگان افزود: یکی از موانع سر راه ما تولید کنندگان پروسه ی طولانی اداری است که سرعت در کار را کاهش می دهد.

وی اذعان داشت: وقتی تولید کننده  ایی برای کاهش بار دولت دست بکار می شود اولین اقدام و حمایت دولت باید کاهش پروسه های اداری باشد که انگیزه کار افزایش یابد.

این فعال اقتصادی با اشاره به اینکه تحریم ها کمرشکن است ولی امید به رشد اقتصادی تولید کنندگان را سرپا نگه داشته گفت: وقتی تولید کنندگان در برابر فشارهای دشمن مقاومت می کنند دولت نیز حمایت خود را نشان دهد.

عضو هیات مدیره شرکت ایریکو معتقد است: ما باید با کشورهای هم سو در تعامل باشیم ولی محصولاتی که خودمان می توانیم تولید کنیم نباید وارد شود چرا که واردات کمرشکن تر از تحریم هاست.

این فعال حوزه حمل و نقل ریلی باورد دارد: لازمه رشد و شکوفایی جامعه امروز ما اعتماد به جوانان است و دولت باید برای حمایت از جوانان و تولیدکنندگان پروسه های اداری را کم کند.

وی در پایان اظهار داشت: شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان با اتکا به تیم جوان و خلاق روی ریل امید و پیشرفت در حرکت است که اگر دولت فرایندهایی که مانع تولید است را حذف کند سرعت کار بیشتر می شود.

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top