مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

امضای یادداشت تفاهم همکاری‌های حمل و نقل ریلی بین ایران و انگلیس
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵

ایران و انگلیس معاون وزیر راه و شهرسازی که به منظور دیدار و انجام مذاکرات دوجانبه به همراه هیاتی به لندن سفر کرده است، یک یادداشت تفاهم همکاری در زمینه حمل و نقل ریلی با همتای انگلیسی خود به امضا رساند.

 

در این یادداشت تفاهم که با هدف توسعه سیستم راه آهن جمهوری اسلامی ایران از طریق تبادل دانش و تکنولوژی در بخش ریلی روز چهارشنبه گذشته به امضا رسید، زمینه‌های همکاری دو کشور در قالب مدیریت فرایند ها و سیستم های حمل و نقل ریلی و نیز مدیریت فنی و تکنولوژی راه آهن، مورد تاکید قرار گرفته است.

 

براساس گزارش سفارت جمهوری اسلامی ایران، مدیر عامل راه آهن کشورمان در جریان سفرش به لندن، همچنین با دو تن از معاونین وزارت حمل و نقل انگلیس دیدار و ضمن اشاره به برنامه ها و اقدامات صورت گرفته در زمینه ارتقای جایگاه حمل و نقل ریلی و جابجایی مسافر و بار در کشور ، فرصت های کم نظیر سرمایه گذاری در این بخش را برای طرف انگلیسی مورد تشریح قرار داد.

 

طرف انگلیسی نیز با اشاره به جذابیت های ایران برای همکاریهای تجاری و اقتصادی ، نسبت به توسعه مناسبات در حوزه حمل و نقل ریلی با کشورمان ابراز علاقه‌مندی نمود.

 

امضای یادداشت تفاهم همکاری های حمل ونقل ریلی میان تهران و لندن متعاقب سفر فروردین ماه گذشته 'روبرت گودویل' معاون وزیر حمل و نقل انگلیس به ایران صورت می گیرد.

 

گفته می شود انگلیس علاقه مند به گسترش همکاری لندن و تهران در حوزه های حمل ونقل بویژه حمل و نقل ریلی و قطارهای سریع السیر و نیز در حوزه های زیر ساخت چون بخش های فرودگاهی و هوانوردی است.

 مرجع : تین نیوز

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top