مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

موسوی نژاد از رجا رفت
دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵

مراسم تودیع سید حسن موسوی‌نژاد، مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا و رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و خدمات وابسته، برگزارشد.

 

محمد رجبی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت رجا معرفی شده است. آقای رجبی سابقه عضویت در مدیریت های مختلف شرکت رجا داشته است.

 

همچنین محمد راشدی، معاون مسافری سابق شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی، در سمت رئیس هیات مدیره شرکت فعالیت خواهد داشت. از دیگر افرادی که به عضویت در هیات مدیره درآمده اند آقای فرهاد فرهمند و سید حسن قدمگاهی می باشند.

 

سید مصطفی خردمند، صالحی نیا، محمودی و عصاری اعضای هیات مدیره این شرکت بودند که با تغییرات انجام شده اکثر اعضای هیات مدیره این شرکت تغییر می کنند. تنها عضو باقیمانده ار هیات مدیره قبلی که همچنان در هیات مدیره حضور خواهد داشت علیرضا محمودی می باشد.

 

در جلسه تودیع و معارفه که امروز یکشنبه برگزار شد، مدیر عامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی (هگتا) با حضور در محل شرکت رجا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این شرکت، اعضای جدید هیات مدیره را منصوب کرد.

 

دکتر ابراهیم‌بای سلامی در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران و فعالان حمل و نقل ریلی برگزار شد، با اشاره به اهمیت توسعه حمل و نقل ریلی در کشور گفت: شرکت رجا کانون و قلب حمل و نقل ریلی و مسافری کشور است و این صنعت شایسته توجه بیشتر دولت و دستگاه‌های مسئول است. امیدواریم با همکاری و تعامل نزدیک سازمان تامین اجتماعی به عنوان مالک شرکت رجا و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی با اجرای طرح‌های توسعه، شاهد پیشرفت و توسعه بیش از پیش در این شرکت باشیم.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات اعضای هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت گفت: در ادامه تلاش ها و زحمات این جمع، اعضای جدید هیات مدیره که عصاره ای از تجربه و دانش حمل و نقل ریلی است به توسعه این صنعت تداوم خواهند بخشید.

دکتر ابراهیمبای سلامی فرآیند انتخاب هیات مدیره جدید را کاملا کارشناسی شده و فارغ از هر گونه ملاحظات غیر کارشناسی دانست و گفت ما در این فرآیند با بررسی سوابق بیش از یکصد نفر از پیشگامان و صاحبان تجربه به این جمع نائل شدیم و هر یک از اعضای جدید یکی از ابعاد صنعت ریلی را در هیات مدیره نمایندگی می کند.

 

همچنین براساس مصوبه ي هيأت مديره، محمد رجبی و سيدمحمد راشدی به ترتيب به عنوان مديرعامل و رئيس هيأت مديره جديد رجا انتخاب شدند.

ایشان در پایان مهمترین محورهای فعالیت هیات مدیره جدید را در ارتقای کمی و کیفی حمل ونقل مسافری تامین و نوسازی ناوگان ریلی، و افزایش ضریب اشغال و درآمد در قطارهای رجا براساس معیارهای گردشگری و استانداردهای این صنعت عنوان کرد.

منبع: تین نیوز

تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۷

کد مطلب: 100820

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top