مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

عصر خوب ایریکو
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵

در بازدید وزیر راه و شهرسازی و مدیران ارشد راه آهن از ایریکو اتفاق افتاد؛

عصر خوب ایریکو

دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در رأس هیئتی بلند پایه متشکل از تنی چند از معاونین و مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی و راه آهن جمهوری اسلامی ایران عصر دیروز دوشنبه 18 بهمن، از شرکت توسعه صنایع ریلی ایران (ایریکو) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو)، دکتر آخوندی طی بازدید از سالن های مختلف تولید کارخانه ایریکو، با روند انجام پروژه های طرح گسترش این شرکت نیز از نزدیک آشنا شد. وی در جلسه ای که در پایان این بازدید برگزار شد، در گفتگو با مدیر عامل ایریکو ضمن ابراز خرسندی از روند فعالیت های این شرکت ابراز امیدواری کرد که ایریکو بتواند با توسعه ی ظرفیت های تولیدی خود سهم بیشتری از بازار تولید انواع واگن را در کشور به خود اختصاص دهد.

دکتر آخوندی در پایان این بازدید در گفتگو با خبرنگاران گفت: «امروز از کارخانه بسیار بزرگ ایریکو بازدید کردیم. من از تمام خط تولید بازدید کردم، خوشبختانه کارخانه بسیار فعال بود.» وی در ادامه افزود: «اینجا همه چیز هم از جهت افزایش فناوری و هم از جهت ارایه ی واگن هایی با سطح فناوری بالا با یک استاندارد بسیار خوب بود.» وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر کیفیت بالای سطح تولید در ایریکو گفت: «این کارخانه می تواند هم از جهت افزایش فناوری و هم از جهت ارایه ی واگن هایی با استاندارد بین المللی، هم برای ما و هم برای برای شبکه ریلی بین شهری و حومه ای مؤثر باشد. اضافه بر آن این شرکت می تواند برای مترو هم مؤثر باشد و بتواند واگن های مورد نیاز متروهای شهری را انشاءلله تأمین کند.» وی همچنین تأکید کرد: «امروز خوشحالم که پروژه در اینجا کاملاً فعال است. خوشبختانه کارخانه به ما این اطمینان را داد که در سال آینده 78 واگن اتوبوس ریلی را در اختیار شبکه ریلی ایران قرار دهد، این اتفاق بسیار بسیار خوبی است.»

وی در ادامه با اشاره به اهمیت قطارهای حومه ای و تولید آنها در کشور یادآور شد: «ما در اینجا یک قرارداد تولید 150 دستگاه اتوبوس ریلی داشتیم که از سال ها قبل متاسفانه دچار مشکل شده بود و ما موفق شدیم که مسائلی که با کره ایها داشتیم را حل و فصل کنیم. قرارداد دیگری را هم برای تولید 150 دستگاه اتوبوس ریلی در دست مذاکره داریم که امیدوارم آن هم به زودی به نتیجه برسد و بتوانیم تولید آن را آغاز کنیم.»

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top