مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

حضور ایریکو در نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

نمایندگان شرکت ایریکو در نوزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و هشتمین کنفرانس ملی آزمایش‌های غیرمخرب حضوری موفق داشتند. این کنفرانس در قالب همایشی دو روزه در روزهای هفتم و هشتم اسفند ماه سال جاری، توسط انجمن جوشکاری و آزمایش‌های غیرمخرب ایران و با همکاری دانشگاه مالک اشتر در اصفهان برگزار گردید.

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) این شرکت حضور پر فروغی در این کنفرانس داشت. نمایندگان شرکت دو مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال نموده که پس از داوری یکی از مقالات بصورت ارائه حضوری و مقاله دیگر بصورت ارائه پوستری مورد پذیرش قرار گرفتند. در ادامه هر دو مقاله جزو مقالات برتر و کاربردی قرار گرفتند. مقاله ارائه حضوری توسط مهندس میثم احمدی و مقاله پوستری نیز توسط مهندس محسن معینی ارائه گردید.

لازم به ذکر است، حدود ۱۵۰ مقاله تخصصی به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده بود که از این تعداد 38 مقاله پذیرفته شد. 22 مقاله به صورت سخنرانی تخصصی و 16 مقاله در قالب پوستر ارائه گردید. این کنفرانس عصر روز چهارشنبه هشتم اسفند با معرفی مقالات برتر و تقدیر از ارائه دهندگان مقاله ها به پایان رسید.

این همایش در ۱۴ محور مرتبط با صنعت جوش برگزار شد که گسترش تبادل اطلاعات میان صنعت، دانشگاه و مراکز علمی کشور، ایجاد زمینه همکاری میان اساتید، پژوهشگران و دست اندرکاران صنعت جوشکاری و آزمایش‌های غیر مخرب و ارتقای تعامل میان این دو حوزه و شناخت تنگناها و مشکلات فنی موجود در صنعت جوش و بازرسی کشور، از اهداف برگزاری این کنفرانس تخصصی دو روزه بود. همچنین نمایشگاهی با حضور شرکت‌های فعال در صنعت جوش و بازرسی و آزمایش‌های غیرمخرب به منظور تعاملات بین کارفرمایان و ارائه دهندگان محصولات و خدمات و ارائه قابلیت‌های تخصصی در حاشیه کنفرانس برپا گردید.

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top