مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

وزیر راه و شهرسازی از کارخانه شرکت ایریکو بازدید نمودند
پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) صبح امروز (۲ مردادماه) جناب آقای مهندس اسلامی وزیر محترم راه وشهر سازی به همراه جناب آقای دکتر رسولی مدیر عامل محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران و همچنین استاندار محترم زنجان جناب آقای دکتر حقیقی و هیأت های محترم همراه ضمن بازدید از خطوط تولیدی این شرکت ، دو خط تولید، که شامل خط تولید ۸۰ دستگاه ریل‌باس جدید ارتقاء یافته و تولید ۲۰۰ دستگاه بوژی‌های باری Y25 را راه‌اندازی و همچنین در حضور ایشان قرارداد بازسازی 80 دستگاه واگن مسافری شرکت قطارهای مسافری رعد تبریز نیز منعقد گردید.

وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: یکی از تأکیدات مهم در وزارت راه و شهرسازی تاکید بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است و به دنبال این هستیم تا از ظرفیت‌های داخلی و حداکثر استفاده را ببریم. رویکرد ما این است تا از همه استعدادها و ظرفیت‌های داخل کشور استفاده شود تا بتوانیم از کشورهای خارجی  قطع وابستگی کرده و به خود اتکایی برسیم.

او ادامه داد: در سال ۱۳۹۸ که سال تولید ملی بود با این سیاست های حمایتی موفق به تولید  واگن باری و مسافری  ساخت داخل شدیم که شاید بهترین سالی بود که صنایع ریلی تجربه کرد  و توانست ظرفیت‌های خود را بیشتر به کار گیرد.

اسلامی با اشاره به هدفگذاری ساخت ۲ هزار دستگاه در سال ۹۹ گفت: شرکت ایریکو  یکی از شرکت‌هایی است که در تولید این دو هزار دستگاه ورود پیدا کرده است. این شرکت با تعاملاتی که با شرکت‌های دانش‌بنیان داشته‌است، میزان خودکفایی و قطع وابستگی را رشد داده است. به همین دلیل قرارداد جدیدی را  با این شرکت منعقد کرده‌ایم.

او ادامه داد:  ناوگانی که عمر آن ها به پایان رسیده بود را بین کارخانه های مختلف تقسیم کردیم و نوسازی ناوگان فرسوده در دستور کار این شرکت نیز قرار دارد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد:  به منظور  جریان نوسازی و افزایش و توسعه ناوگان ریلی قراردادهایی را از محل تبصره ۱۸ و ماده ۱۲ مورد پیگیری قرار دادیم و امیدوارم امسال بتوانیم سال خوبی را در حوزه ریلی تجربه کنیم.

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top