مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

انگیزه، نشاط و عزم و اراده ی بسیجی گونه برای اعتلای ایریکو
نخستین جلسه ی شورای مدیران ایریکو با حضور مدیر عامل جدید "مهندس مقدمی"، و مدیران و مشاورین شرکت برگزار شد. در این جلسه که روز سه شنبه 19 خرداد ماه در محل سالن جلسات ساختمان مدیریت انجام شد، مهندس مقدمی ضمن تشریح وضعیت کنونی ایریکو، مشکلات موجود در آن را ناشی از برخی عوامل بیرونی از جمله وجود تحریم های خارجی و همچنین مشکلات سازمان های مرتبط و برخی عوامل داخلی از جمله عدم وجود برنامه های اجرایی و زمان بندی مناسب دانست و از مدیران ایریکو خواست تا برنامه ی جامع بخش تحت سرپرستی خود را به همراه پیشنهادات و راهکارهای برون رفت از این مشکلات، ارایه دهند.

مدیر عامل جدید ایریکو که از مدیران ارشد پیشین این شرکت نیز بوده در ادامه با تأکید بر توانمندی های بالقوه ایریکو در حوزه های مختلف دانش فنی و تجهیزات و امکانات، به پروژه های در حال اجرا و پروژه های معطل مانده در ایریکو اشاره کرده و ابراز اطمینان کرد که با همکاری مدیران ارشد گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان و همت و تلاش مضاعف همکاران ایریکو، این پروژه ها در اسرع وقت با کیفیتی که در خور نام ایریکو باشد به پایان برسد.

وی ضمن تأکید بر اراده ی مدیران گروه بر حمایت بیش از پیش از ایریکو، به فعالیت مجدد خط تولید ریل باس اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که شرایط مطلوبی که در حال حاضر در پروژه ی ریل باس ایجاد شده بتواند با تلاش مدیران و پرسنل ایریکو به سایر پروژ ها نیز تسری یابد.
مقدمی در پایان ابراز امیدواری کرد که ایریکو بتواند با برنامه ریزی مناسب و با بهره گیری بیشتر و بهتر از ظرفیت و توان تولیدی خود، سهم بیشتری از بازار تولید ناوگان ریلی کشور بر عهده بگیرد.
در ادامه جلسه، هر یک از مدیران بخش های مختلف ایریکو گزارشی از روند فعالیت ها و مشکلات موجود در بخش خود ارایه کردند. وجود انرژی و نشاط و عزم و اراده از نکات بارز نخستین جلسه ی شورای مدیران ایریکو بود.
 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top