مزایده مناقصه اخبار تماس با ما English

اخبار

رتبه اول برای شهرستان ابهر در جذب سرمایه‌گذار
چهار شنبه ۲8 مرداد ۱۳۹۴

فرماندار ابهر گفت: این شهرستان رتبه اول جذب سرمایه‌گذاری در سطح استان را طی سه ماهه اول امسال داشته است و با توجه به وجود زیرساخت‌های صنعتی می‌تواند در تحقق اهداف صنعتی کلان کشور نیز نقش مؤثری داشته باشد.

ولی‌الله ایمانی در حاشیه آیین آغاز به کار مجدد خط تولید ریل‌باس شرکت ایریکو ابهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: شهرستان ابهر به لحاظ دارا بودن فرصت و پتانسیل‌های خوب در حوزه سرمایه‌گذاری از جمله وجود زمین‌های صنعتی، قرار گرفتن در کریدور شمال جنوب و شرق به غرب کشور و دسترسی به راه‌های ارتباطی و نزدیکی به بخش عمده‌ای از بازار مصرف کشور، مورد توجه سرمایه‌گذاران در بخش‌های مختلف بوده است.

وی با اشاره به آمار منتشر شده در خصوص جذب سرمایه‌گذار در سطح استان گفت: طبق این آمار تا پایان خردادماه امسال شهرستان ابهر رتبه اول جذب سرمایه‌گذاری در سطح استان را به خود اختصاص داده و این روند با افتتاح چندین طرح بزرگ صنعتی تا پایان امسال قطعاً ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان ابهر با اشاره به اینکه صنعت ریلی از جمله صنایع مهم و استراتژیک در سطح کشور است، تصریح کرد: شهرستان ابهر با وجود پتانسیل‌های صنعتی و فعالیت شرکت ایریکو می‌تواند نقش مهمی در تحقق سیاست‌های دولت در توسعه این بخش و ایجاد اشتغال برای نیروی کار در سطح این منطقه داشته باشد.

ایمانی با اشاره به رکود ایریکو در بیش از سه سال گذشته تاکید کرد: این شرکت برای ادامه فعالیت علاوه بر حمایت دولت، نیاز به قراردادهای جدید دارد تا بتواند در حوزه تولید واگن‌های مسافربری و باری به خوبی فعالیت داشته باشد، زیرا پتانسیل لازم را با توجه به زیرساخت‌های مستقر شده در این واحد صنعتی دارا است.

این مسوول با اشاره به سیاست‌های دولت در رفع موانع تولید، خاطرنشان کرد: با رویکرد جدید دولت و توجه به این سیاست‌ها به‌ویژه از تزریق سرمایه در گردش و اخذ تسیلات بانکی شاهد فعالیت دوباره واحدهایی هستیم که در سال‌های گذشته دچار رکود شده و یا نیمه‌فعال بودند که ایریکو نیز از مجموعه این واحدها بوده است.

فرماندار شهرستان ابهر با اشاره به نوپا بودن صنایع ریلی کشور تصریح کرد: قطعاً در سال‌های آینده فعالیت در این حوزه با نیاز بیشتری احساس می‌شود و توجه به بهره‌گیری از همه ظرفیت واحدهای فعال در این عرصه ضروری است.

 
 
دسترسی سریع
اتوماسیون اداری
سامانه پرسنلی
تور مجازی
تماس با ما
دفتر مرکزی
نشانی : تهران- بلوار میرداماد- خیابان البرز-کوچه تابان شرقی- پلاک8
تلفن  :26409569-021   26409564-021   فکس:26409554-021   
پست الکترونیکی:info@iri.co.ir
کارخانه
نشانی  :  استان زنجان- شهرستان ابهر-کيلومتر 17 آزادراه ابهر-قزوین، ضلع جنوبی آزادراه، خيابان ایریکو، شهرک صنعتی ریلی ايريکو کد پستی: 4561137891 صندوق پستی : 456151454
تلفن : 02435362785      دورنگار: 02435362787

کلیه حقوق این سایت به شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان تعلق دارد

Top